mobilní PEDIKÚRA A MASÁŽE Hana Adámková

Masáže
Masáž je nejstarší formou terapie. Při masáži dochází ke tření, hnětení a tepání svalů, za účelem jejich uvolnění, lepšího prokrvení a rychlejší regenerace.

Pro koho je masáž vhodná

Pokud sedíte celý den u počítače a máte ztuhlý krk, může vám masáž pomoci stejně jako někomu, kdo naopak těžce fyzicky pracuje. Je vhodná také pro ty, kteří si chtějí jen příjemně odpočinout a nechat o sebe chvíli pečovat. Masáž pomůže odstranit stres, migrény, bolesti svalů a kloubů.

Podmínky pro masáž

Důležité je místo pro zaparkování před domem. Prostor pro lehátko min 3×2 metry. Doporučená teplota místnosti od 23 do 25 °C. Zajištění tekoucí vody před a po masáži. Před masáží je vhodné se osprchovat a prohřát tělo, uvolní se svaly. V případě masáže šíje nebo plosky není zapotřebí masážního stolu, stačí židle. Pokud nezvedám telefon, ozvu se Vám zpět. Je potřeba si připravit vlastní osušku a prostěradlo.

Indikace a kontraindikace

Doporučení, kdy se masáž může provádět:

Částečné omezení masáže:

Úplný zákaz masáže:

Pokud máte pochybnosti, zda absolvovat masáž, poraďte se s lékařem.

Druhy masáží

Relaxační a rekondiční:

Slouží především k urychlení odstraňování únavy, osvěžení a posílení organismu. Masáž působí velmi příznivě na tělesný i duševní stav člověka. Pomůže k uvolnění svalového napětí přetížených nebo naopak ochablých svalů.
V dnešní uspěchané době jsou masáže výbornou součástí relaxace, masáže jsou velmi prospěšné a přinášejí mnoho příznivých účinku na naše tělo.

Ceník (čistý čas masáže)

Masáž zad40 min350 Kč
Masáž zad a šíje60 min450 Kč
Masáž krku, ramen a šíje v sedě30 min250 Kč
Masáž nohou oboustranně40 min350 Kč
Masáž rukou30 min250 Kč
Masáž celková90 min700 Kč
Protimigrénová masáž40 min350 Kč
Masáž plosek nohou30 min200 Kč

Cena dopravy dohodou.
Maximálně 5 masáží na jednom místě.

Galerie